| Forza4Milano a întrebat:

Masturbarea aduce noroc in viata?

13 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu are treabă Sulla cu prefectura.

| darrio2007 a răspuns:

Da, schimbi faianta din baie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Erau milionari toti daca era cum zici tu.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, dimpotriva!
ca *** risti sa ramai toata viata singur, sa nu ai parte sex cu vreo femeie, sa tragi asupra ta comentari rautacioase si oameniis a te ocoleasca samd.

| doctorandus a răspuns:

Daca faci o corelatie intre masturbare si noroc/ghinion se cheama ca esti superstitios.

| doctorandus a răspuns:

M-am lamurit: Emilian65 e mincinos patologic.

| Emilian65 a răspuns:

Nu aduce noroc, aduce numai necazuri: impotenta, ejaculare precoce, etc.

| Invictusman a răspuns:

O astfel de acțiune doar te ajuta sa te eliberezi de stres și de tensiunea sexuala neinițiata acumulata, nicidecum sa îți aducă noroc în viata.

| Marius22222222222 a răspuns:

Da...cei ce au castigat la 6/49 de la masturbare au avut noroclaughing

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Am auzit multe la viata mea, dar asta niciodata! Nu, nu aduce, e un ghinion in sine faptul ca trebuie sa faci asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghinion poate

| MariaQuenn27 a răspuns:

Nup

| freesextubelive a răspuns:

Placere da, noroc nu cred