| adiadrianq a întrebat:

Masturbarea poate afecta penisul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot apărea ejaculări precoce dacă o faci în exces.

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspunsul premiat consta din brasoave, baiete, in conformitate cu Strassberg, D. S., & Perelman, M. A. (2009). Sexual dysfunctions. In P. H. Blaney & T. Millon (Eds.), Oxford textbook of psychopathology (2nd ed.), (p. 442). NY: Oxford University Press.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Întrebarea era despre penis, nu despre dinamica actului sexual.

15 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Dar tu cu ce te masturbezi?

| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Nu-l poate afecta sub nici o forma si in nici un caz.

| mihai69 a răspuns:

Doar dacă practici metode foarte „dure" de masturbare.

| peperonies a răspuns:

Da, o sa te dispretuiasca dupa. cum te masturbezi putin te scuipa!

| Jardelin a răspuns:

Nu. Decat daca abuzezi. In schimb, te procopsesti cu frumosul fenomen numit "ejaculare precoce". Trist e ca nu ti se intampla in palma!

| doctorandus a răspuns (pentru Jardelin):

Vezi ce i-am raspuns lui Turbox.

| BeckhamRZM a răspuns:

Nu.

| Dendoris a răspuns:

Da, il face sa creasca si apoi sa scada, iar sa creasca si iar sa scada si tot asa.

| Drolja a răspuns (pentru Dendoris):

Pic or it didnt happen!

| Dendoris a răspuns:

Sa lucrez la asta mai intai si dupa iti dau poza cu " after " and " before " laughing

| adiadrianq explică:

Cu mana creca