| Andreea_6692 a întrebat:

Mediile de admitere la liceu se schimba infiecare an?
daca da.mediile vor fi mai mici sau mai mari?

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Da se schimba.Pai o sa va dea(trebuia pana acum)un "catalog" unde este scris fiecare liceu si media de admitere la fiecare profil.Succes la inscriere:* sa pici la un liceu bun.Treci a 9a nu?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Da. mediile liceelor sunt orientative. pot sa szcada, pot sa creaszca.
ele ne ajuta sa ne dam seama cam la ce nivel este liceul iar media acelui liceu sa fie cat de cat aproape de media noastra.

| PrecioussGirl a răspuns:

Da. mediile liceelor sunt orientative. pot sa szcada, pot sa creaszca.
ele ne ajuta sa ne dam seama cam la ce nivel este liceul, iar media acelui liceu sa fie cat de cat aproape de media noastra.

| PrecioussGirl a răspuns:

@daria : poate sa fie si sub 8.50. daca mai raman lokuri si un copil a optat pentru mate info la liceul respectiv si are sub 8, 50 ar putea intra.

| MâţaD a răspuns:

Da andreea, normal ca mediile se schimba de la an la an.media de admitere pe care o ai tu in acest an nu o va avea si cel ce este acum a8ahappy.iar daca vor fi mai mici sau mai mari, Dumnezeu stie.happynimeni nu ghiceste.depinde de eleviwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se schimbahappy...intr-un an pot sa creasca in altu scadbig grin

| daria_4153 a răspuns:

Da se schimba in fiecare an si depinde de cea mai mica medie cu care s-a intrat la profilul respectiv de ex. daca anul trecut la mate-info ultima medie cu care s-a intrat a fost 8, 50 atunci in acest an media cu care se va intra va fi peste 8, 50