| 12345xoxo a întrebat:

Merită să mai lupți pentru persoana la care ții, chiar dacă ea se împotrivește?

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da, o violezi repede, sex surpriza cum ziceau aia din Vaslui

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu, in nici un caz. Dragoste cu sila sau cea cersita si oferita din mila reprezinta un nonsens. Cauta persoana care sa aiba aceleasi sentimente cu ale tale. Succes!

| neutrino a răspuns:

Pentru un tel maret, intotdeauna trebuie sa lupti: pana si fetele se insala uneori!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa lupti... Nu.
Trebuie sa actionezi cu cap. Adica ii oferi tot ce crezi tu ca ar multumi-o, pierzand din orgoliu, insa la un momentdat te opresti brusc si o lasi sa vada cum e fara tine. Asa s-ar putea sa o faci cel putin curioasa de ce ti-ai pierdut interesul.

| Emilian65 a răspuns:

Nu merita sa lupti.

| UnBroken2016 a răspuns:

Daca se impotriveste, clar nu. Cauti altul / alta.

| ubox7007 a răspuns:

Ee, un viol nu strica, pe aici pe acolo tongue

| UzOm a răspuns:

În general nu se merită să lupți pentru alte persoane. Chiar și cele iubite. Lupți 1/2/3 ani ca mai apoi acea persoană să te înșele, sau mai rău, să-ți dea papucii pentru un văcar trecut prin procesul de cocalarizare sau o pițipoancă. Ce faci într-o astfel de situație știind că ai luptat pentru el/ea atâția ani?