| Hangover a întrebat:

Mersi foarte mult ca mi-ati raspuns la prima intrebare! Faza este ca eu am 11 ani si acel baiat e din clasa mea si de aceeasi varsta, insa problema este ca se da la foarte multe fete din scoala plus ca ii place o fata de la mine din clasa!(nu dau nume)Si este intr-adevar frumoasa, ca mine. Am incercat sa fiu eu insumi, sa ma uit la el sa ii zambesc. Acum vorbeste mai frumos cu mine si ma mai baga in seama. Cum pot eu sa il fac pe acel baiat sa ma placa pe mine mai mult decat pe acea fata? PLS.Solutii! S. O. S

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Imi place cioara din poza ta love struck

| Cretaker a răspuns:

Lol eu la 11 ani ma jucam cu soldatei si machete Batman, vorbesc serios.

...also,faceam trafic de dischete NES.
(haters gonna hate)

| Dorinel a răspuns:

Mama ce probleme aveti voi la 11 ani laughing ce sa mai zic cand ajungi la 20.
Nu sti sa faci o ciorbica pac repede pe TPUhee hee.

Fi mai sexy, atragei atentia, fa'l sa se simta bine cu tine, fa'l sa aiba incredere in tine, apropiati'va mult.

Doamne ce raspunsuri dau si eu unei fete de 11 ani. straight face

| Lulu_9887 a răspuns:

La 11 ani ar trebui sa iti vezi de scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica "e frumoasa, ca mine". Tu te vezi frumoasa?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti cam narcisista nu observi?