| DJSpook1 a întrebat:

Am o intrebare TPU : scuza-ti daca mai gresesc la partea gramaticala, deci sa incepem, i-mi place de o fata din clasa de la mine, in primul semestru se purta foarte frumos cu mine se baga in seama cu mine chiar daca nu ii spuneam nimica, si mai era un baiat care o placea dar ea nu il baga in seama, dar acuma in sem al 2-lea e invers, de ce oare e asa acuma? In primul semestru nu prea ma i-mi placea de ea, dar pe la inceputul sem al 2-lea am inceput sa o plac foarte mult, am auzit ca cum m-ar placea, dar cum am zis si mai sus ea se comporta acuma diferit, il baga in seama mai mult pe acel baiat, nu vrea sa accepte ciocolata de la mine, nici un cadou nimic. Si vorbeste mai mult cu acel baiat, nu suport sa o vad cum vorbeste cu acel baiat si in plus ca acel baiat e mai afemeiat. Funda pentru cel mai bun raspuns! happy

1 răspuns:
| SomeRomanianGuy a răspuns:

Pai na, daca nu ai stiut sa profiti cat timp erai in centrul atentiei, acum plangi in pumni. Asta e viata. Nu sta fata sa te astepte pe tine pana faci un pas, se reorienteaza