| Anasiom a întrebat:

Mesaj de Crăciun pentru fostul iubit? Ceva dragut, emoționant

Răspuns Câştigător
| Goddessss a răspuns:

Cu ocazia acestei zile minunate de Crăciun, vreau să-ti spun in primul rand, ca ești una dintre persoanele care m-au făcut să fiu cine sunt in ziua de azi. Ești una dintre persoanele care m-a făcut să râd mereu, să ma simt bine indiferent de situație, sa trec peste obstacolele vieții si să devin o varianta mai buna a mea. Chiar dacă dintr-un motiv anume, nu am mai continuat relația, eu îți doresc sănătate, fericire noroc, împliniri in viața si ceea ce tu iti dorești sa ti se îndeplinească.
Cu drag și sinceritate, fosta ta...

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Sper sa fi fericit/ă cu actuala/ul. Nu ști ce ai pierdut. Efectiv fost/a nu ar merita sa mai existe sau sa ii mai transmiți vreun mesaj.

| ShaOfHatred a răspuns:

"Crăciun fericit! "
Sau nimic pur și simplu. Treci peste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fiecare dată când trec pe langa un gunoi (tombex) mă gândesc la tine

| Adrian5575 a răspuns:

Hey. Din pacate nu suntem impreuna acest Craciun, cu toate ca mi-as fi dorit enorm. Imi este tare dor de imbratisarile tale calde si de buzele tale noi. Mi-as fi dorit sa fiu de Craciun la pieptul tau, sa imi spui ca ma iubesti mult si ca totul va fi bine. Sper ca esti bine si ca vei avea un Craciun minunat, asa cum esti si tu. Nu iti face griji pentru mine, eu voi fi bine. Te tog sa ai grija de tine.
Craciun fericit!
Cu drag, fata pe care ai iubit-o candva.

| Pabibabum09 a răspuns:

Nu înțeleg ce toți aveți cu foștii și de ce țineți mortiș sa reîncălziți ciorba. Lăsați-o așa cum a picat și gata

| AnonimEu10 a răspuns:

Craciun Fericit, dragule, sa ai un Craciun la fel de bun ca mine, acum puteam petrece impreuna craciunul, dar e mai bine asa.Te iubesc (sau pup)