| Purrghel_Elena_1999 a întrebat:

Hei! As vrea niste citate, care sa se refere la fostul tau prieten..sau statusuri..sa aiba un mesaj emotionant.\trist.

5 răspunsuri:
| ElenaDanielaE a răspuns:

○ Vrem nu vrem, cu toţii ne îndrogostim, suferim, greşim, iertăm, plecăm, uităm.

| Seyko a răspuns:

Daca vrei, am eu cateva imagini care au si text, unele zic eu chiar emotionante... daca le vrei ti le pot da pe mess add:mirel_zmr

| KiduZQ a răspuns:

Vrei sa-i demosntrezi ca suferi dupa el? Sau ca esti puternica si ca el are de pierdut? raised eyebrows

| iReallyLoveNutella a răspuns:

Intra pe weheartit si o sa gasesti acolo:
http://weheartit.com/......ch/entries