| Mihaimagnidicul28 a întrebat:

Mi-a aparut o pata roșie pe penis, la 7 luni de la ultimul contact sexual neprotejat. Este ca un fel de iritatie de piele, poate fi vorba de o boala prin transmitere sexuala? Sau e vorba doar de o iritatie sau ceva? Tin sa mentionez ca prima data cu mine a facut-o.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Boala desigur ca poate sa fie.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu-i iritatie! Fugi urgent la medic, ca-i BTS!
Evita sa faci sex neprotejat, ca sa nu o tramsiti si altora.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic dermatolog. El iti va spune care este cauza aparitiei acelei pete de care vorbesti.

| WaterDrop a răspuns:

Se pregateste si ea pentru Craciun, s-a impodobit.Mai ai rabdare sa nu fie doar o iritatie sau mergi la un urolog.

| ATnick2001 a răspuns:

Ai Sifilis