| eliza7943 a întrebat:

De 3-4 zile mi-a aparut pe o labie majora putin spre interior niste bubite rosii ca un fel de iritatie care ma jeneaza foarte tare (mancarime si durere daca ating)...de la ce pot fi?

Ultimul contact sexual a fost cu sotul meu pe 1.02 prima zi dupa terminarea menstruatiei... vreau sa mentionez ca si lui i au aparut cateva pe penis(nu pe "cap") bubite(basici de culoare pielii)

Ce poate sa fie? Multumesc

2 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Poate fi o ciuperca sau o iritatie...mergi la un control ginecologic si o sa iti dea un tratament, astazi e mai bine daca mergi pana nu se agraveaza. Take care

| ywar a răspuns:

Ce sa fie? Ti-a dat o boala cu transmitere sexuala. A fost la curve si nu s-a protejat. Nu e destul de clar? Urla la tine situatia si tu te faci ca nu vezi.
Fuga la doctor. Sanatate multa.