| LCD a întrebat:

Mi-a aparut un cos de grasime pe fata, cos din acela alb.Am inteles ca doar la cosmetica pot scapa de el.Cat ma costa? aveti idee?

3 răspunsuri:
| ZeroBarat1 a răspuns:

Nu le baga in seama, ca trec in timp ce te speli. dar fara sapun, cauta ceva gel clearsil, succes...

| Vogelspinne a răspuns:

Pai cosul ala ii in stare avansata laughing da cred ca se usca dupa un timp, incearca sa te dai cu pasta de dinti sau spirt sa se usuce laughing si eu am avut din ala si s-a uscat, vezi daca merge si la tine.

| SRJ a răspuns:

Fuga la farmacie. Cumpara un produs special. Eventual o crema care il usuca. Daca pentru fiecare cos aparut am merge toti la cosmetica, am face coada mai mare ca la Urgenta Floreasca, toti ne-am angaja in acest domeniu si adio criza financiara!