| yassmyna a întrebat:

Nu demult mi-a aparut sub ochi un punct care seamana cu un cos alb, dar din cate am inteles este de grasime si nu se stoarce ca si cosurile. Stiti cumva cum pot scapa de el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca e ce ai zis poti scoate grasimea...dezinfecteaza un ac. sparge si stoarce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sa nu cumva sa fie vreun ulcior probabil.
http://www.romedic.ro/orjeletul-ulcior
Mergi la medic daca te ingrijoreaza.
Te pup!

| KateMiddleton a răspuns:

Daca e grasime e grav! Cel mai probabil e un ulcior, dar daca e grasime ajnge la operatie!