| Anonimatrista14 a întrebat:

Mi-a spus ca se masturbeaza la pozele cu mine. Eu cum ar trebui sa reactionez? Cum adica se masturbeaza la pozele mele, explicati-mi va rog.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bine ca macar cu fizicul stai bine.

| Liviu a răspuns (pentru Adry05):

Cu capu sigur nu sta, ha? laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Adica: ese un marlan obsedat care ar spune orice enormitate doar ca sa te convinga sa-i dai "veveritza".

| HazelEyes77 a răspuns:

Inseamna ca ii aprinzi imaginatia si are fantezii cu tine ...nu i rau nu? Adica ar trebui sa te simti flatata. Inseamna ca nu arati rau de loc. Ce vrei sa se masturbeze la pozele cu prietenele tale?

| Doja a răspuns:

Felicitari. L-ai gasit pe cel mai sincer baiat.

https://www.youtube.com/watch?v=_gYMMgdogZA

| asdf2kpower a răspuns:

Să fii mândră. Înseamnă că ești vreo bunăciune dacă-și dă labă la pozele cu tine.

| Shinderiu a răspuns:

Când se uita la poze cu tine face l4ba. Adică ii place mult rău cum arati. gen. formele rolling on the floor