| PeanutsAdri a întrebat:

Mi-a spus cineva ca femeile au orgasm interior si exterior.Este adevarat? Si daca da, cum putem avea orgasm exterior?

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Vorbim despre orgasm vaginal și clitoridian.
Orgasmul clitoridian se obține în urma stimulării clitorisului, iar cel vaginal, în timpul actului sexual, însă este foarte greu de „atins" din cauza distanței mari dintre vagin și clitoris.
Baftă!

| superdorex a răspuns:

Buna, uite aici ceva sa te documentezi mai bine da?
http://relatii.ele.ro/Totul_despre_orgasmul_feminin_--a309.html

| Roo a răspuns:

Probabil te referi la orgasmul vaginal si cel clitoridian happy cel clitoridian se obtine prin stimularea clitorisului!

| PufarinaXD a răspuns:

Prin masarea sanilor in timpul actului sexual, cred, asa imi aduc aminte ca am citit undeva.