| 102030405060708090100 a întrebat:

De ce au femeile orgasm?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

laughingde placere

15 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

@ILikeToKnow mi-a placut raspunsul tau laughing

| carminaburana43 a răspuns:

Daca nu ar avea orgasm ati putea voi barbati sa tot asteptati sa dorim sa facem sex cu voi!

| bluesky a răspuns:

Ce nume ai :O

kratos
| kratos a răspuns:

Pentru ca sa fie sanatoase si pentru ca asa este normal...

| lostcontrol12 a răspuns:

Dar de ce sa nu aiba?sad

| i.love.me a răspuns:

Pentru ca putem!

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Din vina voastra.laughing! au cum aveti si voi.

| Irina a răspuns:

Ca sa ai o viata cat de cat tihnita, altfel te-ar toca maruntel maruntel in fiecare zi de la atatia nervitongue

| AldanaBlue a răspuns:

Cred ca intrebarea ar suna mai bine altfel si ar fi si mai multe raspunsuri : De ce NU au multe femei orgasm?

| ILikeToKnow a răspuns:

Din acelasi motiv din care au si barbatii.Numa voi sa aveti parte de placere>? Si partea frumoasa e ca femeile pot avea mai multe orgasme pana sa aveti voi unul:d

| cristibossu27 a răspuns:

Crezi ca toate au?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu au.Doar se scutura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sexul era placut doar pentru.barbati noi deveneam doar niste instrumente care va aduceau voua placere, asa macar e reciproc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu de ce ai?laughing