| Ionela256 a întrebat:

Mi-a venit de 2 zile ciclul...am 14 ani, si culaorea este maronie inchisa...si este ceva. sau este normal avand in vedere ca de-abia mi-a >venit? Funda.si votulets, promitwinkinglove struck:*

5 răspunsuri:
| Alissya97 a răspuns:

Da,e normal happy. N-ai de ce sa-ti faci griji. Asa e la inceput. happy Ceau:*

| ionuutzuu a răspuns:

Ewwwwwwwwwwwwwww...Scarbos! In fine... da e normal.

| aryana_4212 a răspuns:

Da este normal asa iti vine prima data nu te speria

| AlexutsSsa96 a răspuns:

E normal, deoarece este un sange stricat si e normal sa aiba culoarea maronie pe parcurs o sa se faca putin mai rosu. N`ai de ce sa-ti faci grijihappy

| Guestbooss a răspuns:

Hai ca te innebunesc ce sa zic ca te *** sa-mi spui cand numai ai ciclul OK