| andrada a întrebat:

Mi-a venit mai nou o idee mai traznita: sa ma sarut cu cea mai buna prietena laughing nu sunt lesbi [si nici ea] dar vreau sa vad cum e sa te saruti cu o fata laughing nu vreau sa se afle in toata scoala sau asa. un sarut asa de distractie laughing dar nu stiu cum sa-i zic... voi cum i-ati zice?laughing
funda

Răspuns Câştigător
| Gnomic a răspuns:

Ai griji ce intimitati faci si cu cine... daca nu vrei sa afle toata scoala. Esti sigura ca actuala "cea mai buna prietena " o sa fie "cea mai buna prietena si pe viitor"? daca aveai incredere in ea asa de mult o intrebai oricefel de intrebare, chiar si asta. Incearca alta persoana.

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu face prostii de-astea. Chiar conteaza ce simti? Pe viitor o sa-ti para rau, asa ca mai bine stai potolita. De unde sti ca nu va afla toata scoala? Nu ai de unde sa stii... Mai bine stai potolita si renunti la experientele si la fanteziile astea ale tale.

| MMihai a răspuns:

Dar de ce nu vrei să afli cum este când te săruți cu un bărbat?

| sylar2007 a răspuns:

Nu era mai fain daca iti venea ideea sa citesti o carte? o sa zica, ca esti lesby si o sa te faca de cacao la toata scoala

| 7alexandru7 a răspuns (pentru sylar2007):

Si sti ce era si mai fain? daca-i venea ideea sa se sarute cu o carte! iti dai seama... Dar andrada, daca te saruti cu ea totusi, filmeaza si trimite-ne si noua(nu ca ne-ar inacanta cumva 2 fete care "se ling", doar asa sa vedem cum a iesit,"sa te sustinem" si sa evaluam situatia!) Mult succes!

| FlyingSoul a răspuns:

Andrada pe bune e o idee cat se poate de bolnava pe langa asta e si pacat (nu c-as fi eu cheie de biserica) de la chestia asta nu se stie... poate o sa ajungeti lesbi; ca lesbi(sau homo) nu te nasti: devii!

| ToldTou a răspuns:

Simplu cand iesitii de la scoala mergetii impreuna si incerci tongue insa nu ti-ar sugera sa o faci pentru ca te vei excita ff tare happy succes

| AuDreY a răspuns:

Te contrazic, nu devii lesbi, pur si simplu se intampla sa te indragostesti nebuneste de cineva. Am fost cu destui baieti, dar nu e acelasi lucru fata de o femeie.

| Nyxi a răspuns:

Lesbianism laughing stii, sa iti spun o poveste interesanta despre un coleg de munca de-a lui taica-miu ( acum nu mai e heterosexual ci homosexual), a fost in casa celui mai bun prieten si se jucau prinsea, alergau in cerc, acela in fugarea, si asta se plictisise (gay-ul) si s-a intors cu spatele la amicul lui si l-a sarutat, asa a ajung gay, happy ending nu?happy