| Flostar2010 a întrebat:

Uite am o prietena si ea nu vrea sa afle diriginta lor ca suntem impreuna sau parinti ei si nu stiu cum sa fac sa o si sarut ca nu prea am ocazia si cand am intrebat-o nu a mai apucat sa imi spuna ca a venit profesoara de romana si nu mi-am mai zis si cand am vb. pe mess o zis ca chiar asa de mult vreau sa o sarut si eu am zis ca pot sa astept pana vrea si ea si problema ca e si timida si nu stiu cand o sa vrea si nu stiu cum pot grabi?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Pai daca e timida trebuie sa faci tu primul pas si sa o saruti (bineinteles nu in stil violent, agresiv)ci sa o atingi usor sa o tii langa tine si sa o saruti usor dupa scoala ca sa nu va vada prea multa lume undeva prin oras...sau intr-o seara.Mai invit-o si tu in oras.Bafta! smug

1 răspuns:
| Ki44 a răspuns:

Pai in primul rand, ar trebui sa ai si tu rabdare daca tot o iubesti.
Trebuie sa o iubesti asa cum e, pentru inceput pupO doar pe obraZ.
Sau explica-i de ce vrei sa o saruti, si spune-i ca, ati putea incerca o data si daca nu ii place sau nu mai vrea nu se va mai repeta.
Pa, pa