| Mihaelay890 a întrebat:

Mi-a venit menstruația luna trecuta, actul l-am avut cu o zi înainte să-mi vina și nu a fost penetrare, a ejaculat pe mâna și după s-a spalat pe mâini cu apă și săpun și după mi-a băgat degetul in vagin. Iar a doua zi mi-a venit menstruația. Însă acum sunt intre menstruații, cam pe la sfârșitul lunii trebuie sa-mi vina și de 3 zile îmi curge sânge din vagin. Poate fi vorba de sarcina? Menstruația normala a durat 5 zile

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dereglari hormonale nu este vorba de nici o sarcina, ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Ti-am mai explicat si pe alte topicuri pe care vad ca le ignori, ca asta nu este menstruatie si nici sarcina, ci ceva anormal si periculos, la sangerarea intre menstruatii ma refer.
Mergi si fa investigatii medicale si nu acorda importanta sfatului, ca in situatii pot fii situatii grave, care produc sangerarile intre menstre.