| Asdffd a întrebat:

Mi'am bagat net pe mobil, am un samsung corby si nu stiu cum sa intru pe mess, trebuie sa'l instalez? Voi pleca maine la mare si nu vreau sa instalez nimic vreau doar sa intru, pe fostul meu telefon aveam net si puteam sa intru pe mess, aveeam un sony

3 răspunsuri:
| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Intra dupa site-ul lor... www.yahoo.com si ai acolo Messenger.dai acolo si bagi id`u si parola si gata

| asdasasasas a răspuns:

Intri la jocuri dai pe eBUDDY si faci cont de yahoo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Intri pe m.yahoo.com
2. Dai click din bara mov pe All sites
3. De acolo o sa iti arate mai multe site-uri yahoo, printre care si Messenger. Dai click pe el
4. Te loghezi ca pe messul normal
5. Nu trebuie sa il instalezi, dar daca vrei sa intri direct la el si sa sari peste etape: dai pe ecran normal, sa se vada steluta, ecranul si lista de jos. Dai click pe lista si selectezi "Adăugare la marcaje". Salvezi, dai un nume, din meniu te duci la internet, iar de acolo a treia chestie este una numita "Marcaje" cu un ecran mov si o steluta in stanga. Dai cu degetul in jos pana gasesti messul deoarece are deja telefonul din fabrica unele salvate pe care nu le poti sterge.

Succes happy