| Shinen a întrebat:

happy.
Vreau sa-mi cumpar maine Samsung Corby. Vreau sa stiu daca trebuie debcodat. Trebuie? Daca da, cum il decodez?
Si, are cineva? Este bun, mi-l recomandati?

Răspuns Câştigător
| emaalexandra97 a răspuns:

Eu ti-l recomand cu mare placere, este un telefon bun care nu se strica repede(daca il scapi pe jos, doar se zgarie, dar nu se sparge cat sa nu mai functioneze), are si 3 carcase de schimb(una neagra, una de culoarea telefonului ales si ultima tot de culoarea dorita, dar are si buline, e super), sunetul este bun, in aplicatii iti poti face si jurnal, iar la meniu, sau oriunde, iti proprie, se deblocheaza de pe un buton de pe margini pe care scrie hold

3 răspunsuri:
| wings a răspuns:

Sincer. nu`mi place telefonul... se misca greu in meniu. nu stiu. toata lumea are Samsung corby. si in plus nu`mi place ca are carcase de plastic.so. nu ti`l recomand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu, e decizia ta dar mie nu prea imi place, am si eu i incep sa il urasc ca alte telefoane au mai multe aplicatii mai marfa si eu nu dar ork eu iti recomand diva e pentru fete, e super cool si are niste aplicatii special pentru fete km ar fi lista de dorinte la cumparaturi, site-uri de moda si altele...

| didu99 a răspuns:

Eu am un Samsung corby de vreo 2 ani si ceva aproape 3 si l-am scapat de nenumarate ori pe jos si nu s-a ales decat cu vreo doua zgarieturi care abia se vad.deci ti-l recomand.e foarte dragut si poti sa iti ei pe alb, pe roz, pe galben sa pe portocaliu.eu una am pe portocaliu..si imi place foarte mult..primesti la el o pereche de casti, incarcatorul si 3 carcase.in plus, castile sunt foarte smechere.mie mi-au functionat cam 2 ani, dar ar fi functionat si mai mult daca fratele meu mai mic nu mi-ar fi ros mufa.deci si accesoriile lui sunt foarte bune.