| agent003 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon mobil, dar nu stiu ce sa aleg, samsung corby s3650 sau nokia 5130, funda dau.

Răspuns Câştigător
| Loveisin a răspuns:

Samsung corby s3650

5 răspunsuri:
| Ingerasull99 a răspuns:

Corby!

| Zady a răspuns:

Daca vrei neaparat ceva cu touch(desi n recomad) ia-ti corby-ul insa pentru mine Nokia are cea mai mare valoare aas ca eu as alege clar Nokia. oricum tu vei ramane cu el deci ramane la decizia ta

| AdnanaMedeea a răspuns:

Din punctul meu de vedere Corby e o porcarie. Multe prietene de-ale mele au si e chiar naspa. Eu zic sa alegi Nokia.

| deniii589 a răspuns:

Salut! dupa parerea mea cred ca Samsung corby... este mai bun pentru ca am si eu si l-am scapat de o gramada de ori pe jos si nu a patit absolut nimic!

| Andreiutz_4276 a răspuns:

Samsung Corby nu uimeste prin functiile sale dar parerea mea este ca e un telefon vesel, cu care iti poti face treaba.Camera de 2 Mpx este potrivita pentru fotografii frumoase.In schimb Nokia 5130 are functie pentru muzica.Camera este tot de 2 Mpx, daca nu ma insel.Ambele sunt telefoane bune, acum depinde doar de tine ce alegi. Un Samsung Corby este mai potrivit pentru o fata, in general, parerea mea.