| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am dus telefonul la reparat si mi-au schimbat banda. Acum cand vorbesc cu cineva la telefon se aude un bazait in telefon. sad Eu nu aud bazaitul, doar cel cu care vorbesc il aude sad stie cineva care ar fi cauza? Dau funda si scuze de categ.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este de la difuzor... ce care a umblat la telefon l-ar fi putut atinge, zgaria...

8 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Eu cred că carcasa telefonului nu este pusă corect, sau difuzorul tău este zgâriat.
Apasă mai bine carcasa acolo la difuzor si vezi poate nu o să se mai audă bâzâitul acela.

Toate cele bune!happy

| ana_3285 a răspuns:

Nu e din cauza telefonului, mi s-a intamplat si mie aceeasi chestie.toate telefoanele sunt ascultate de politie mi s-a zis si mie

| mircea a răspuns:

Cauza este la distribuitorul de servicii. "Electronica "utilizata nu este cea mai buna, sau cat de cat intretinuta si uita asa te aude lumea cu "bazait". Doar platesti, nu? Tu nu traiesti in Romania?

| Cadillac a răspuns:

E posibil sa iti fie ascultate convorbirile nu glumesc

| Ady_5411 a răspuns:

Ce telefon ai?
nu pot sa iti dau un raspuns deoarece nu stiu ce telefon ai...

| YESname a răspuns:

Mai bine schimba telefonul si vezi daca merge

funda?

| Levente a răspuns:

Zi-i si celui care a schimbat banda. E posibil sa fi ating si altceva din interiorul telefonului.

| liviustefan89 a răspuns:

Poate fi mai multe cauze, posibil sa fie din difuzor posibil sa ai praf in el, si depinde si de marca teluluiwinking nici vorba de ascultarea lui la politie mai ales daca aude doar cel cu care vorbesti. incearca sa ii dai o resetare generala a telefonului si vezi poate isi revinewinking daca nu, dul la reparat