| Giorgye a întrebat:

Mi-am scapat acum cateva zile telefonul jos... iar acum cand vorbesc la telefon se aude un bazait. ce pot sa fac sa nu se mai auda :-

5 răspunsuri:
| Tinna22 a răspuns:

Sa ii schimbi difuzorul tongue
si nu se va mai auzi bazaithee hee

| oAndyy a răspuns:

Du-l la reparat. Nu cred ca o sa te coste foarte mult. Probabil s-a miscat ceva pe-acolo. Eu am patit la fel cu telecomanda, cand vreau sa mut programul se aude un fel de bazait.

| Madokachan a răspuns:

Dar inainte sa-i schimbi difuzorul, desigur, trebuie sa-l duci la un profesionist (Orange Shop, orice)

| Dvxy97rulov a răspuns:

Sa-l duci la reparatlaughing

| Giorgye explică:

Nu mi se intampla mereu