| marian1 a întrebat:

Mi-am facut un test de sarcina si mi-a iesit negativ, si dupa contactul sexual la 2 zile mi-a venit ciclul normal.in decembrie si in ianuarie am avut niste sangerari mai putin abundente, funda, nu stiu ce am.

Răspuns Câştigător
| Jsm a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji daca ti-a venit c.m. Sa fi tu mai sigura repeta testul peste 3-5 zile si daca iese tot negativ, ai o dereglare hormonala. In perioada asta sunt frecvente dereglarile. Multe femei s-au plans de dereglari hormonale.

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă menstruația s-a prezentat normal, nu ai de ce să-ți faci griji.
Sângerările mai puțin abundente indică prezența unei răceli, sau a unui chist ovarian.
Este necesar să mergi la medicul ginecolog pentru consult și tratamentul de rigoare.
Baftă!

| Any a răspuns:

Du-te si fa un control, presupun ca ai racit si asa se intampla.