| Andrevreauajutor a întrebat:

Mi-am filmat/pozat iubita în ipostaze intime cu acordul ei dar acele imagini au ajuns pe un site rusesc de socializare, cum ar trebui să îi spun?

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Bună! În primul rând, acele imagini nu "au ajuns" pe site, ci au fost puse de tine pe site. Presupun ca doar voi doi aveați acele filmări /poze. Mi se pare foarte urat și pueril din partea ta ce ai făcut (o părere personală). Fata aia a avut încredere în tine de te-a lăsat sa o pozezi/filmezi în astfel de ipostaze iar tu ai dat cu bățul în baltă!
În al doilea rând, fii bărbat și spune-i ce porcărie ai făcut, să nu cumva sa afle de la alte persoane prin faptul ca se împrăștie pe tot internetul imaginile cu voi doi!
În al treilea rand, raportează filmările pe site, fa cerere pentru a le șterge cât este încă în faza incipientă. Dacă apuca lumea sa downloadeze, or sa fie urcate și pe alte site-uri și atunci o sa fie buba și mai rău!

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cum sa-i spui?
Cu cuvintele tale.

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca nu au zburat singure, ci le-ai pus chiar tu, cu buna stiinta.
Asta este imprastiere de poze pornografie si postarea de poze intime fara acordul persoanei, poate duce la ani multi de puscarie, daca fata afla si te actioneaza in judecata.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum au ajuns acolo?

| mihai69 a răspuns:

Cum „au ajuns" acolo? Că singure nu puteau?
Îi spui și gata.

| Goete a răspuns:

Au mers singure acolo...
Daca iubita ta face plangere ai imbulinat-o