| HelpBoy a întrebat:

Mi-am luat un volan pentru pc si nu imi merge decat la jocuri gen curse masini la tiruri. dar nu merge la gta deci pedalele nu merg la gta-uri cum sa fac sa imi mearga si pedalele? am incercat si din setarile jocuri lor dar nimic. Cn ma lamureste? Scz de categorie da am pus si la alta si nu mi-a raspuns nimeni.

3 răspunsuri:
| andreicns5 a răspuns:

Ia-ti lfs si dai la optiuni si dai la joystik

| Edy_9245 a răspuns:

Mane iti merge si pedalele da iti trebuie programul saac v1.1 download daca vrei sa iti dau dai add la edy_Boss_2010

| Marius_3897 a răspuns:

Pai nu e din cauza volanului...e din cauza jocului. volanul iti merge la gta dar pedalele nu. nu ai ce sa faci. gaseste un joc sa mearga aman2. across america sau nfs underground...