| AndYnuStiu14 a întrebat:

Neata, TPU cine imi poate spune un jco cu masini dar sa mearga pe volan (volanu se numeste Ferarri GT) dar sa mearga si pedalele ca eu am gasit jocuri dar nu merg pedalele cine imi spune un joc da sa nu fie NFS dau Fundita... de exemplu sa fie un simulator ceva.

Răspuns Câştigător
| TheNewSanta a răspuns:

Salut incearca
DiRT 2, 3 si Showdown
Test Drive Unleashed 2
stiu ca ai zis fara nfs dar incearca Most Wanted 2012 si shift 2
si Fortza Horizing ( nu a aparut dar e prea smecher este open world si are point of view din masina )
in legatura cu pedalele ...incearca sa instalezi driverul de la volan. poate iti merge

| AndYnuStiu14 explică (pentru TheNewSanta):

Da in test drive 2 cam despre de e vorba?

| TheNewSanta a răspuns (pentru AndYnuStiu14):

Nu stiu ...ca nu prea am urmarit povestea am dat skip la cutsceneui si m-am trezit intr-o masinasi trebuia sa ma duc nu stiu unde dar e super smecher ca iti poti lua si case

8 răspunsuri:
| r0bert98 a răspuns:

Pai este NFS SHIFT 1 si 2. iar nfs sunt : LFS(life for spee) si x motor racing

| AndYnuStiu14 explică:

Am spus sa nu fie nfs.

| AndYnuStiu14 explică:

Da volanu e instalat da nu merg pedalele

| AndYnuStiu14 explică:

Da daca intru sa ma uit de unde am instalat jocu si verific cum merg butoanele, voanu si pedalele merg da in joc nu de aia vreau un joc in care sa mearga si pedalele...

| AndYnuStiu14 explică:

Da dar e naspa nu il pot jucasad
nu stiu ce are dar nu merge de descarca se instaleaza si cand imi apare sa fac contul il fac si dupa trebuie sa se incarce chesti si aia nu se incarca nu stiu de ce

| LoLWhaT a răspuns:

Driving simulator 2011 mie imi merg perfect! dar sa nu uiti sa instalezi volanu