| brunetiktm_7013 a întrebat:

Mi-ati putea da un sfat, va rog?
Se apropie ziua iubitului meu si nu am idee ce cadou sa-i fac. Nu as vrea ceva foarte scump pentru ca nu lucrez, ma intretin parintii.
Mswinking

3 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

thinking
fara tricouri sau lucruri din astea, care stii ca le primeste si de la alte persoane.
un rucsac dragut daca e mai sportiv.
vreo minge, semnata de cineva mai cunoscutthinking
nu stiu

| Flory_2276 a răspuns:

Eu i-am facut iubitului meu de ziua lui cadou o pernuta personalizata cu poza mea si vreau sa spun ca a fost super incantat.Nu e scumpa, eu am dat 30 de lei pe ea.Trebuie sa gasesti asta in mall sau in vreun magazin mai mare.Mai poti personaliza si alte lucruri, mai micute si mai ieftine, daca nu vrei ceva prea scump.Eu zic ca e o idee buna si ca i-ar placea! Bafta! Pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofera-i ceva simbolic(un ceas, o iconita, un breloc in forma de inimioara, un maimutoi de plus mic, ceva ce stii tu ca i-ar placea mai mult)happy