| Felicia97 a întrebat:

Buuna..am o mare dilema, se apropie ziua iubitului meu iar eu idee nu am ce as putea sa ii daruiesc, ce cadou sa-i iau la 17 ani/?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil vei primi ceva răspunsuri în care majoritatea fetelor te vor sfătui să îi iei chestii banale şi comune pe care orice cutră i le dăruieşte marţafoiului atunci când înaintează în vârstă: brăţară, cană, haină, etc. Nu-i dărui nimic din ce-ţi spun astea, de fapt, mai bine nu-i dărui nimic, dacă îl consideri al tău iubit şi n-ai habar ce i-ar plăcea să i se ofere în dar de ziua lui.

| Yumenohana a răspuns:

Am aceeasi "problema"..si vei primi raspunsuri de genu " un ceas sau o cravata.o poza sau o cana " straight face

| Yumenohana a răspuns:

Oricum eu cred ca ii voi lua o bratara cu un pandantiv dragut. poti personaliza tricouri sa faca legatura intre voi ..gen " he's mine"->sa fie al tau & " she's mine" -> sa fie al lui ..idei frumoase nu prea sunt.