| AndreiStanAndrei a întrebat:

Mi.au aparut niste bubite rosii mici pe capul si pielea penisului, nu am avut niciun contact sexual, sunt minor, va rog spuneti de la ce este daca este ceva de ingrijorare! Multumesc! Scuze ca am bagat in aceasta categorie dar nu imi dau seama unde ar intra

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul exact, precis si corect il poti primi doar de la un medic, care poate fi cel de familie, dermatolog sau urolog insa numai dupa ce te vei prezenta la un cabinet medical de profilul precizat si vei fi consultat. Multa sanatate!