| Jigokunokishi a întrebat:

Am mai postat aceasta dar o postez din nou pentru ca inainte am omis niste detalii si imi vine mai usor sa scriu din nou intrebarea. De vreo 1 -2 mi-au aparut pe penis mai exact pe capul penisului o pata mare rosie si pe pielea care acopera penisul niste bulinute mici rosii. Este motiv de ingrijorare? Mentionez ca pana acum nu am avut contact sexual nici-odata si nu m-am masturbat de ceva timp. Care ar putea fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la dermatologie.
Pa, pa.

| express11 a răspuns:

Du-te la dermato-venerice!

| Bpr_Vlas_1997 a răspuns:

Asta de obicei dentâmplă dupa masturbarea incoreacta sau relațiile sexuale,, uscate,,. De obicei, mai ales pe piele, apar niște microcrăpături, ce ustură. Acestea apar datorită faptului că o faci fără a folosi uleiuri necesare)) Baftă!

| Jigokunokishi explică (pentru Bpr_Vlas_1997):

Pe mine nu ma ustura, si nu stiu daca arata ca crapaturile, mai mult ca un fel de bubite. Doar niste pete mici rosii. Deci cand ma masturbez, sa nu fie pe uscat?