| Biancadiahaagayaiw a întrebat:

Mi e f greu sa ma exteriorizez in pat si sa ajung in punctul ala minuntat :-s. V ati prins voi. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Orgasmul nu trebuie exteriorizat, senzatia trebuie "traita". Pentru a ajunge la acel "punct minunat" ar fi cazul sa "condimentati" sexul cu anumite perversitati si fantezii sexuale. Te-ai prins si tu ce-ti sugerez, nu-i asa?

| Mussette a răspuns:

Daca te exteriorizezi, atunci nu mai esti prezenta in totalitate. Mai degraba sa lasi inhibitia deoparte, sa ai incredere in cel de langa, sa nu gandesti prea mult ce si cum trebuie facut, sa te lasi purtata de val, de iubire, atunci vei simti.winking

| belealacasaomului a răspuns:

Pont : lasa frau liber pornirilor tale si vei vedea cat de bine iti va fi tie cat si partenerului tau, nu te inhiba ca vei avea doar de pierdut

| Biancadiahaagayaiw explică:

Da, inteleg.