| llollipop a întrebat:

Mi place de un baiat de 15 ani.intre noi doi este o diferenta de 2 ani juma.am tinut foarte mult la Robert.fiind amici vreo 6 luni. dupa, ne'am certat si ne'am mistokarit pe mess. el zicandu'mi ca vrea sa ma fu**. cica.:eera in gluma, La sc.am incercat sa'l evit, stand mai mult in clasa, iesind afar cand numai ear el, dar nu a mers.Deparece clasa baiatului s-a mutat pentru o saptamana la etajul 2 unde e si clasa mea. Ne intalneam zilnik, dand nas'n nas. Orikat as fi incercat sa fiu suparata si sa'l evit, el tot iesea in evidenta, luandu'mi apararea de golani, prieteni de ai sai sau ai mei ce faceau comentarii indicente la adresa mea. Kand stau pe langa el, sau ma uit la fotball.si observa, joaca mai bine ca nikioadata laughing Saptmana aceasta am fost imbracata numai in fuste scurte, si Robert cand trekeam pe langa el ma fluera. Cnd stateam cu o colega pe scary. s-a pus langa mine si m'a intrebat de cwe il ignor.nu am styut ce sa'i zic. :-s faza e ca nu stiu daca si el inkepe sa ma placa.si sa nu ma mai vada doar ca sora pe care nu a avut'o...pentru ca mereu imi zambeste, se intalneste cu mine "accidental", da peste mine, ma atinge pe mana in aglomeratie usor, imi ia apararea, si faca cea mai importanta.: faceam o gluma cu un coleg, care e prietenul meu cel mai bun, si i'am zis ca'l iubesc, dar noi styam ca e doar iubirea de colegi, e ca si frate-miu. si un coleg de a lu robert a azuit, si i'a spus lui Robert ca eu sunt impreuna cu acel coleg rolling on the floor) si Robert a facut s-a suparat pe mine. :-s

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Normal ca te placehee hee

Acum depinde daca ii lasi si tu de inteles ca vreti o relatie sau nu!

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"Când stateam cu o colega pe scary" - unde stăte-ai? Pe înspăimântător?!
Scrie femeie pe româneşte şi poate-ţi va răspunde cineva serios!

| steluta_7203 a răspuns:

Incearca sa-l uiti sa-ti cauti treaba de alte lucruri.Si nu-i trage atentie. si in acest timp tu ar trebui sa te gindesti cu adevarat daca tii la el. Si poate ca ar trebui sa aveti o discutie serioasa.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te peste ce ai scris pe la vreo 20 de ani... poate atunci iti vine mintea la cap... si o sa ne dai si noua dreptate cand iti spunem ca esti cam analfabetawinking

si cu mintea unei copchile de 11 ani happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ati facut dragoste?

| llollipop explică:

Pe scarile de langa poarta de fotbal tongue si stiu sa scriu.si am mai mult de 11 ani tongue. nu pot sa inteleg de ce s-a suparat? cand el imi zice mereu pe mess ca sunt ca si sorsa, si ca nu se combina cu fete mai miki. dar la scoala e total diferit :-s