| littlepink a întrebat:

BUnahappyEu am 13 ani, imi place de un baiat mai mare ca mine cu 2 ani.[Si el stie tongue]Cand l'am cunsocut, prin intermediul unei colege era foarte amabil, pe urma mi-a cerut id'ul am vorbit, si nu mai tin minte de ce ne'am certat ff raw, si am facut misto unu de altul sad el a spus niste lucruri pe care mi-e greu sa le uit, dar si eu recunsok, ca am exagerat big grin La scoala am vrut sa'l evit, incercand sa stau mai mult in clasa, si sa ies afara cand nu era el in curte. A mers doar pentru 2 zile, deoarece, clasa lui, s-a mutat la etajul 2, pentru o perioada, din cauza problemei cu gripa porcina happy In mare parte am fost ferikita, pentru ca ma intalneam des cu el, dar si suparata pentru ca numai eram asa buni prieteni, ii mai ziceam decat buna, cf, pa, si eu tot vroiam sa fug de el.sa nu-l mai bag in seama. Dar cand ieseam afara, si ma uitam la fotbal, el juca mai bine ca oricand love struck, se prefacea ca nu-l doare cand se lovea puternic [dar nu era adevarat laughing] Saptamana aceasta, am avut fuste putin mai scurtte, si Alex ma tot fluera la scoala. si daca se lua vreun coleg de mine, imi lua apararea.Incepe sa devina iar baiatul care era, mai amabil, ma tot ajuta cand am nevoie, si nu stiu cum se face de mereu e in preajma cand patesc ceva.Intr'o zi s-a iesit langa mine pe scarile de la scoala.si m'a intrebat de ce il ignor, si mi-a multumit ca nu am fost a toate fetele, ca l'am sprijinit cand a avut nevoie. Acuma nu stiu ce sa mai cred dupa cate face la scoala: sta in preajma mea, ma loveste intentionat cand trec pe langa el, si in aglomeratie, mereu, ma atinge usor pe mana. big grin
caredeti ca exista sanse sa ma placa? Cum va dati seama? [dar el zice ca nu se combina cu fete mai miki ca el sad]

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Te place normal. Nu conteaza ca zice asta, sunt doar vorbe, ce poate fi in sufletul lui e mult mai mult. Nu ii poti comanda inimii, stii nu? Si oricum varsta nu conteaza in iubire. Poate veti fi impreuna, pana la urma orice om greseste. Si cand doua persoana se cearta nu inseamna ca nu se iubesc. Baftahappy

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu siguranta te place. Sunt insa unii care profita ca si tu ii placi si cam fac misto. Sunt prea siguri pe ei si te pot rani.

soothe
| soothe a răspuns:

Exista sanse sa te placa. E fraier daca nu se combina cu fete mai mici ca el. Ai sa vezi!

| Licurici_4986 a răspuns:

Nu ai obs ca indiferenta doare? chiar mai rau decat accidentarile la fotbal!

| NaTii_1332 a răspuns:

Te place daca tot ce ne-ai povestit este adevarat incearca sa te bagi in seama cu el mai mult sa ii raspunzi la gesturile lui... Daca te ia de mana incearca sa vb cu el despre "voi"... Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt claudia eu stau in cermania si am 10 ani

| elenaskumpik a răspuns:

Te place normal. Unii oameni spun ca daca te ignora si se poata putin urat cu tine te place. N-are cum sa nu te placa.[daca nu te place...este cel mai fraier]Totusi lorelai are dreptate nu prea conteaza varsta in iubire[mie mi se cam pare ciudat ca o fata sa fie mai mare decat baiatulbig grinbig grin]

| alexandra_7391 a răspuns:

Sincer cred ca te place...pacat ca nu se combina cu fete mai mici decat el ...succes happy