| Denii_9937 a întrebat:

Mi s-a intamplat ceva foarte ciudat. De revelion am fost la o petrecere la sat. Acolo era si un baiat X care stiu sigur ca ma placea. O baut cam mult si s-a imbatat. In momentul in care eu am inceput sa dansez cu Y, X nu se mai controla : datea nu pumnii in masa, plangea, si ameninta ca se arunca de pe pod. Toti veneau si-mi ziceau ca ii in aceea stare din cauza mea. Pana la urma a trebuit sa ma duc sa-l calmez si sa stau cu el toata seara.

Desigur nu era din vina mea, ci din vina alcoolului.
Am fost santajata emotional.

Vi s-o intamplat vreodata? Sa fiti santajati emotional?

Răspuns Câştigător
| ßέßέ a răspuns:

Da. Fostul meu prieten stia foarte bine ca daca plange ma impresioneaza si tot timpul daca se intampla ceva, chiar daca era el vinovat, juca aceasta carte cu plansul si asa uitam de toate. Un bou! laughing

2 răspunsuri:
| sierjuu a răspuns:

Nu, oricum eu nu il/o lasam sa imi strice seara, de ce as pune suflet pentru o prostie? Era mult mai usor sa discuti cu prietenii tai sa il izolati sau de ce nu, sa il duceti acasa in plata Domnului laughing

| anythingforyou a răspuns:

Eu consider ca ai facut bine, daca se purta asa inseamna ca suferea ca tu esti cu altul. Oricum ocazii sa mai fi cu Y o sa mai fie daca asa va este scris sa fiti impreuna.Si daca Y te place... o sa te mai caute...succes!