| oanam a întrebat:

Mi s-au intarit sanii menstruatia mi-a venit la data care trebuia dar a curs foarte putin... oare sunt insarcinata?

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Asteas semne ca faci un copil negru! :-o

| liviu42 a răspuns:

Poate esti racita, daca ai facut sex fara sa protectie {tu sti} poti fi si insarcinata.

| cupcake02 a răspuns:

Ia-ti un test de sarcina si nu mai posta intrebari de-astea aici ca te iau toti la misto...

| Bogdan_6024 a răspuns:

DA sigur esti trebuie sa mananci multe banane ca sa treaca mai cati ani ai 10? nu esti sau poatelaughingdaca nu te-ai protejat poatelaughingsi daca ai facut-o cu omu de servici ai grija sa nu faci un copil maturalaughing!