| Anonim19 a întrebat:

Mi s-au intarit sanii, e posibil sa fiu insarcinata? Menstruatia mi-a venit normal, la timp, alte simptome specifice sarcinii nu am.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Crisu_7532 a răspuns:

Sanii se intaresc inainte si in timpul menstruatiei din cauza schimbarilor hormonale. Dar intarirea lor nu este un simptom suficient pentru a semnala o sarcina. Ca sa scapi de grija, cumpara-ti 2 teste de sarcina de la 2 firme diferite si fa-le pe amandoua, preferabil cu urina de dimineata ca sa fie rezultatul cat mai concludent. Succes.

5 răspunsuri:
| morena a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina! Asta daca ai facut sex neprotejat! Numai intarirea sanilor nu e un semn de sarcina!

| membrugirl2010 a răspuns:

Pai ai facut sex?

| membrugirl2010 a răspuns:

Pai ar fi bine sa faci 2 teste de sarcina...

| Anonim19 explică:

Da, am facut sex neprotejat cam de vreo luna

| Anonim19 explică:

Multumesc pentru raspuns, o sa merg sa-mi iau un test de sarcina ca sa fiu mai linistita.