| Vanille1248 a întrebat:

Exista riscul sa fiu insarcinata? Adica, ne-am protejat mereu, nu si-a dat niciodata drumul in mine, am facut foarte putin neprotejat la inceput aprox. 1 min si dupa a durat mult pana sa.si dea drumul, deci nu cred ca ar fi vorba de acel lichid inainte de ejacuare. Totusi. mi s-au intarit sanii, oare din ce cauza este? Eu sunt si racita. Tin sa mentionez ca mi-a venit menstruatia luna asta normal. Insa sunt ingrijorata.

5 răspunsuri:
| unarab40 a răspuns:

Sarcina se face prin spermele, nu prin lichidul de pregatire.asa ca nu ramai asa

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este posibilă şi o eventuală sarcină sad

Vezi alte detalii în răspunsurile pe care ţi le-am dat anterior...

Toate cele bune.

| Ezeru a răspuns:

Daca ti-a venit normal nu ai de ce sa fii ingrijorata, dar ca sa fii tu 100% sigura si sa nu mai ai nici un stres fa un test de sarcina. happy

| angemon500 a răspuns:

Nu esti insarcinata, stai tu chill happy

| AlexAxel123 a răspuns:

Daca v-ati protejat nu exista absolut niciun risc sa fi insarcinata. Stai linistita