| Tzucu a întrebat:

Mie coleg si, acum suntem in vacanta
o sa fie disco stiti de craciun
si as vrea sa-i spun la disco atunci ca-l plac
dar cum sa fac, asa intr-un mod placut?
big grin
Dau funda! :*:*

Răspuns Câştigător
| miki_9255 a răspuns:

Pai depinde de relatia care este intre voi.adica cat de apropiati suntetibig grin daca e o fire deschisa poti sa-l inviti la un dans(ai zis ca mergeti la disco deci e chiar bine. motiv de apropiere). si in functie de cum se simte poti sa-i zici direct sti esti foarte dragut foarte de treaba si imi place de tine.si vezi ce zicehappy important e sa fii atenta sa fie el bine dispus.smug bafta.pf:important e sa-i spui.restu vine de la sine daca ehappy

3 răspunsuri:
| anna7_4794 a răspuns:

Cu mai multe kiss - uri s-ar putea sa il speri... sa creada ca esti disperata. Cum a mai zis cineva inainte... daca e din acesta sociabil si deschis invita-l la dans si spune - i atunci.

Succes!

| anon1mu a răspuns:

Direct in fata si la obiect'''' si daca accepta un kiss frantuz ar mere:p

| manolache_1097 a răspuns:

Zi direct, si chiar mai multe kiss-uri:*