| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place de o fata si am visat ca am intrebat-o daca ma place.Ce ar putea insemna?

Răspuns Câştigător
| BauBau123123 a răspuns:

Inseamna ca simti ceva pentru ea si vrei neaparat sa fi cu ea.Eu zic sa-i spui poate te va place si veti fi impreuna.Incearca nu fi timid.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca ai adormit cu ea in gand

| darrio2007 a răspuns:

Ca in realitate nu vei avea curaj sa o intrebi.

| Alexandru4234324 a răspuns:

Mie imi place cocaina si am visat ca prizam cocaina. Ce ar putea insemna?

| neutrino a răspuns:

Inseamna ca nu o vei intreba, pentru ca nu esti inca capabil.

| Azµre a răspuns:

Că o placi! Spune-i cu adevărat ce simți nu ai ce pierde!

| ema_2625 a răspuns:

Nu trebuie sa crezi in vise, procedeaza asa cum simti tu!

| DomnisoaraInRoz a răspuns:

Inseamna ca ai adormit cu gandul la ea, ce ar fi ca visul sa devina realitate? mergi la ea si spune-i asta.

| Dorelpeleme a răspuns:

Mereu incearca sa iti exprimi sentimentele sincere.

| angelvoice a răspuns:

Visele pot deveni realitate! (daca vrei laughing