| Lyndsey a întrebat:

O prietena a visat ca se tinea de mana cu baiatul de care ii place.Ce inseamna asta? Si lui ii place de ea? Multumesc in numele ei.:p

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Inseamna ca s-a gandit excesiv de mult la el in ultimul timp, iar asta s-a manifestat si in vis, care este, de fapt, o manifestare a subconstientului.

| Lyndsey explică (pentru thegatekeeper):

Este adevarat, dar sunt sanse ca lui sa ii placa se ea?straight face

| thegatekeeper a răspuns (pentru Lyndsey):

Asta nu depinde in niciun fel de vis, ci de ce relatie exista intre ei. Daca da vreun semn ca o place, in realitate, se prea poate sa fie asa, insa un vis nu poate spune asta. Este ca si cum m-as gandi eu la cineva pe care nu l-am cunoscut vreodata, apoi visez persoana respectiva, dar nu inseamna ca el/ ea s-a gandit la mine. Nu ar avea cum, pentru ca nici nu ma cunoaste.

| Lyndsey explică (pentru thegatekeeper):

Mersi mul.happy

| Elvina a răspuns:

E doar un vis si nu inseamna ca si lui ii place de ea. De fapt s-ar putea ca doar ei sa-i placa de el. Bafta!

| Stassy a răspuns:

NU neaparat. Daca l'o visat pe ala 100% aia il place.Nu e precis k sh el o place intelegi?

| Lyndsey explică (pentru Stassy):

Inteleg.mersi.