| bogdaneloo a întrebat:

Mie imi place de o persoana ia nu vrea sa se combine cu mine pentru ca sunt mai gras ce sa fac?

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sa stii ca daca cineva te place te accepta asa cum esti, tu nu ai de ce sa te simti aiurea din cauza greutatii, daca tu te simti bine in pielea ta e ok, daca ai cateva kilograme in plus nu inseamna ca esti urat sau ca ar trebui sa te refuze, ea nu stie sa te pretuiasca, crede-ma ca sunt multe fete care ar dori sa fie cu tine si care te-ar accepta asa fara nicio problema, fiecare e asa cum e si acea fata nu merita atentia ta, indreapta-ti privirile catre alta fata ca sunt destule si sa nu fi trist din aceasta cauza, sa ai grija de tine!

| Ana_6509 a răspuns:

Daca nu vrea sa fie cu tine din cauza aspectului tau fizic e o proasta si nu merita osteneala.Sau pur si simplu nu-i place de tine si a folosit asta ca scuza. E plina lumea de fete asa ca te sfatuiesc sa cauti alta care sa merite.

| Viuvi a răspuns:

O lasi in urma si iti vezi de viata ta!
Banuiesc ca esti tanar desi nu-ti vad clar poza!
Crede-ma, nu are rost sa te schimbi pentru nimeni!
Daca cineva te place, te place asa cum esti!
Fete... mai sunt!
Nu te place? Se ia dupa infaisare? e un mare defect pentru ea, parerea mea happy
Daca nu vrea sa fie cu tine, nu e ea jumatatea ta!
Asa ca eu acum te intreb pe tine, ce e de facut?winking

| robyroby a răspuns:

Apuca`te de sport si da jos kg. in plus!

Răspuns utilizator avertizat
| milliondollarslover a răspuns:

Daca nu te place asa cum esti... OUT!

| pacman a răspuns:

Iti spun ceva! asta e cel putin valabil pentru mine big grin : cine nu ma vrea...nu ma merita!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine te iubeste, te iubeste asa cum esti. Daca vrei sa slabesti, slabeste doar pentru sanatatea ta, nici de cum pentru o fata. Daca te`ar iubi nu ar vrea sa schimbe ceva la tine.

Sa fi iubit`!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Combină-te cu altcineva. Nu aici este sfârșitul drumului sau al lumii.
Pa, pa.

| bogdaneloo explică:

Va multumesc la toti pentru pareri...chear nu merita