| pinkangel21 a întrebat:

Mie imi place de un baiat-baiatului ii place de o fata-fetei ii place de un alt baiat-care ma place pe mine.Deci ce sa fac tinand cont lui baiatu de care imi place i-a placut de mine mai de mult?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Hai sa vorbin pentru a ne afla in treaba.

| TheLordOfTheRings a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii spui baiatuluicaruia ii place de tine ca tie iti place de alt baiat si ca unei fete ii place de el, apoi sa ii spui baiatului de care iti place ca fata de care ii place lui ii place de un alt baiat.Si asa tu fvei fi cu baiatul de care iti place si baiatul caruia ii place de tine va fi inmpreuna cu cea de care ii place baiatului de care iti place. Sper sa intelegi sensul lucrurili si mai sper sa fi fost de ajutor.

| LoCKeR a răspuns:

Simplu...foursome