| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum ii atrageti atentia baiatului/fetei de care va place?

Răspuns Câştigător
| Pralină a răspuns:

Avem unu tare dragut in scoala si fac nenumarate chestii ca sa il fac sa se uite la mine uitele pe cele mai ridicole:

-Eram pe coridor si vorbeam cu o prietena si trece el pe langa mine iar eu zic mai tare:mi se pare dragut tipul din a VIII-a C tie nu? Si s-a uitat la mine

-Sau odata m-am ciocnit cu putere de el si apoi scuze m-a impins cineva si in spate nu era numa profu de chimierolling on the floorpenibil...

-am improscat cu apa pe el intr-o pauzalaughing

Stiu ca nu sunt cele mai bune metode dar mi-a cerut if=dul a mers totusi nu?happy

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trecand peste subiect nici nu ma uit la ea si nimic nu se va intampla.

| Ирина19 a răspuns:

Fiind eu insusi, vorbind despre niste teme mai interesante pe care las face curios si i-ar placea sa discute, acordindui mai multa atentie, respectindul, glumind, razind cu el.

| piktor a răspuns:

Ii dau o palmabatting eyelashes

serios acu, ori ma bag in vorba cu fata in pauze sau cand iesim, sau o mai iau in brate, mai un pupic

| LifTwist a răspuns:

Te imbraci cool, te machiezi

| TheSkyNow a răspuns:

Fa ceva sa apari la televizor (ceva bun)

| browneyes99 a răspuns:

E o intrebare buna! pai stii, daca unei fete\baiat ii place de tine nu e nevoie sa ii atragi atentia! nu incerca sa atragi atentia fiindca cel mai bine e sa fii tu insuti! daca fetei\baiatului ii va placea de tine te va place asa cum esti!winkingstiu ca poate iti place foarte mult si vrei sa impresionezi, dar nu e o metoda deloc buna!winkingsi in caz ca vrei sa respecti ceea ce ti-am zis, poate ar fi mai bine sa stai mai mult timp cu el\ea sa te cunoasca mai bine si sa vada cum esti tu si cel mai important: sa vezi si tu cum e el\ea in interior sau ca persona! sper ca ti-am fost de ajutor!big grin funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii bag fetei o limba in gura si un deget (ud neparat) in cur si e rezolvata treaba. Asa atrag atentia unei fete big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu incerc sa atrag atentia nimanui, niciodata. Doar sunt eu si-mi arat sentimentele. Sunt destul de pretentioasa cu celalalt si nu prea accept pe oricine. Iar aici nu ma refer la felul in care arata sau la banii din cont. Daca imi place, ii arat asta, nu fac pe mascariciul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii arunc cu ceva in cap! asa sigur o sa ii atrag atentia...

| deni_3066 a răspuns:

Vorbind mai tare

| XxRazvixX a răspuns:

Te imbraci cool, te machiezi merge dar unui baiat ii place sal bagi in seama fa si tu ceva daca tie coleg de banca sau din clasa intra in el si spui ca te-ai impiedicat faci tuh ceva