| serakhan a întrebat:

Mie imi place de un baiat, dar el e dintr-o gasca asa mai arogant nesimtit. dar mie imi place de el si nu am curajul sa-i spun in fata pentru ca va reactiona urat si va spune tuturor si toti o sa rada de mine straight face ce sa fac?

7 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Si de ce ma rog iti place de el? E clar ca nu pentru caracterul lui("arongant", "nesimtit", "va reactiona urat"). Esti doar alta fata profund impresionata de fizicul unui baiat si absolut deloc interesata de caracter. Poate chiar fara sa iti dai seama. Dar stii care e problema? Ca daca o sa accepte sa fie cu tine o sa te arunce la gunoi dupa scurt timp, iar tu nu o sa mai contenesti de la cumparatul servetelelor.
Am sa te rog sa te uiti dupa baieti respectuosi, cuminti, sinceri si de incredere. Dupa poti sa te uiti si la fizicwinking.

| mihay88 a răspuns:

Perfect de acord cu deeamary...mai pe scurt da-l dreak laughing la ce iti foloseste un baiat arogant si nesimtit? ca sa experimenteze pe tine aroganta si nesimtirea?

| BeAmazing a răspuns:

Hey, pai dupa parerea mea, incearca sa stai cat mai mult in preasma lui, vezi daca si el iti da importanta. Daca nu o face atunci nu-i interesat de tine. Mult succes!

| neutrino a răspuns:

Stai cuminte, nu esti intr-o situatie favorabila in care sa faci tu primul pas.

| wallent1n a răspuns:

Daca ii nesimtit si arogant...de ce iti mai place de el?

| Cristy_5268 a răspuns:

Suna-l...si vb q el...zi k tu tii mult la el

| Roxy6096 a răspuns:

Stiu baietii de genul acesta de stul de bine nu le pasa de altceva numai de prietenii lui poate sa te ia sarute ciodata la o petrecere sau ceva de genu si poate sa ajunga si la sex nu le pasa de relatie de lunga durata eu cred ca ar fi bine sa nu-i orbesti stai cu el dar fate indiferenta si o fata amuzanta ii va placea de tine si singur va veni sa nu te lasi la el