| Popey a întrebat:

Deci... Un baiat sta cu o fata.Eu sunt prietena putin cu acea fata. Dar el nu tine la ea, el face misto si o vorbeste urat pe la spate.Problema e ca mie imi place ffff mult de el si el face parte din gasca noastra si nu pot sa ii spun nimic fetei. Ce credeti ca pot face? Ar trebui sa ii spun fetei ca el se mai da la mine si ca face misto de ea? Eu nu o suport pe ea dar totusi nu am curajul sa ii spun ce face baiatul. Voi ce ati face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este o idee buna sa vorbesti cu ea. Mai bine vorbesti cu el si il intreb de ce mai sta cu ea daca e asa si asa. Si cand se da la tine la fel, intreaba-l cum stau lucrurile. asta e cel mai bun lucru pe care poti sa il faci. Mai ales pune-te si in locul fetei cu care e ca probabil si ea il place foarte mult. Sfatuieste-l sa nu ii faca rau si sa se desparta de ea daca nu ii convine ceva la ea. Eu asa as face tongue

2 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Mai bine i-ai spune baiatului ce simti pentru el. Si gasiti amandoi o solutie.

| baby_4423 a răspuns:

Eu nu i-as spune