| Maxiymflorina a întrebat:

Mie imi place de un baiat! duminica o sa ne intalnim intr-un parc! Sfat! Cum o sa fac in asa fel sa nu ne intimidam aman2 cand ne sarutam? te org, va rog! dau fundita pentru cel mai bun rasp!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Va vedeti stabiliti tariful si gata ce zeus e asa greu

| Danysan a răspuns:

Incearca sa fi naturala si sa te lasi purtata de Val. Trebuie sa nu incerci sa Pari o falsa ci cum esti tu.Cel mai Indicat e cand va Intalniti sa ii sari in Brate si sa te Prinzi de gatu lui, cred ca o sa incerce sa te sarute sau daca nu macar asta o sa ii dea Ideai mai tarziu cand o sa va apuce pofta de Sarutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vă mai sărutaţi, în acest fel, nu vă veţi mai intimida.

| TwiSt1997 a răspuns:

Daca va placeti unul pe altul nu cred ca ar trebui sa va intimidati, greul a trecut, acum sunteti impreuna.

| marikasef a răspuns:

Eu zic sa bagi 50 de vodka...

| Ovidiu139605 a răspuns:

Totul vine de la sine.