| Geeo13 a întrebat:

Mie imi place de un baiat... si vreau sa stiu daca si el ma place... dar nu stiu cum sa fac astasad fundita:X

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! intreaba-l pe mess. stiu ca ti-ar veni greu de pe id tau asa ca roaga o prietena sau un prieten sa-l intrebe daca te place sau fa-ti un id si da-te alta persoana laughing si intreaba-l de ce fata ai place.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RoCkeRitZaa a răspuns:

Buna... fa si uh un ID fals si date drept verisoara ta sau orice alt cineva si vb cu el intraba-l de cine ii place cu cine vrea sa fie si o sa afli smug asa am facut si eu big grintongue fundita plss puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm, scuze da mie nu mi se pare o idee asa buna sa te dai drept verisoara nu stiu cui poate nu crezi da baietii isi dau seama de asta iar apoi va crede ca nu ai tupeu sa-i spui direct.mai bine incerci sa vezi daca se poarta frumos cu tine, daca te baga in seama mai mult decat pe prietenele tale.succeswinking

| Cristina_2984 a răspuns:

vb cu o prietena de a ta sa vina cu tine sa vb cu el vb cu el despre orce chiar daca tie ti se pare plikti sar nu atat de mult incat sa deveniti foarte buni prieteni tongue

| victoria45697 a răspuns:

Spune-i ca e simpatik si uitete ce fata o sa faca.,... poate sa nu se se astepte sau sa nu te ia in seama