| anithax a întrebat:

Buna TPU... Imi place de un baiat, si stiu ca si el ma place dar are prietena. Mia spus ca o sa ma caute cand o sa se dsp de ea. nu stiu ce sa fac il plac foarte mult de anul trecut... si am fost cu el dupa am aflat ca mai e cu una si m-am dsp de el. dar inca nu pot sa-l uit. si vreau sa fiu din nou cu el ce sa fac?

Plsss Help meecrying

Fundita:X:*

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are prietena atunci nu te mai baga in viata lui, pentru ca daca o tii asa si tu cand vei avea gagic alta se va baga in viata ta cu el si nu o sa-ti placa deloc.

| EuCuTine a răspuns:

Intra pe profilul meu vezi ca am aceeasi problema poate un pic mai ciudata a mea. Daca iti te ajuta raspunsurile celor de la mine da mi mie funda

| RzC_2505 a răspuns:

Auzi? cat ti-ar place tie de el crezi ca merita? pune-te in locul prietenei lui? deci deja el are programata o despartire si dupa tu esti plasa lui de siguranta. o sa isi bata joc parerea mea, cauta-ti un baiat serios e sfatul meu si gandeste-te ca o sa iti faca la fel, mergi mai departe e sfatul meu!

| SkyFly a răspuns:

Salut! E o mare problema ...aceea ca el are prietena si dupa cum spui chiar tu "se va desparti" de ea. Din cate imi dau eu seama si nu pot spune ca ma pricep prea bine, el nu este tocmai sincer. E aiurea ca tu sa mai vrei sa fi cu el dupa ce te-a mintit o data. Gandeste-te ca poate o va face din nou. Dupa cum spune si RzC...are programata o despartire, ce te face sa crezi ca nu va proceda la fel cu tine?
Deschide bine ochii inainte de a lua o decizie, fi atenta la tot ce face si spune pentru ca se va da singur de gol daca intentioneaza sa te minta in vreun fel.
Daca nu stii cum sa il uiti iti pot spune ca nu exista o reteta de a uita pe cineva, doar ca trebuie sa te concentrezi pe alte lucruri, baieti sunt multi, depinde de tine daca vei sti sa alegi. Sper ca nu te-am incurcat mai mult happy. Succes!

| geo_1909 a răspuns:

Joaca adv si prov cu el si mai multi si ziile la aia sa ii zica daca alege adv sazi zica daca te place sau tine la tine si daca alege procent la fel si la prov pune-l sa te sarute sa te ia imbrate nu stiu.
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai grija ca daca te placea cu adevarat nu se mai punea cu aia, ai mare grija sa nu isi bata joc de tine.